Filtr wentylacyjny HEPA Envirco model MAC10 XL. - Filtry HEPA & ULPA ENVIRCO - producent filtrów. Filtry dla czystych pomieszczeń.

Przejdź do treści

Menu główne:

HEPA & ULPA filtry Envirco model MAC10 XL (Original)

МАС10 XL (ORIGINAL) - oryginalny, modułowy filtr wentylacyjny jest liderem pod względem technologii i jakości, a także charakteryzuje się niskim poziomem hałasu. Opatentowana pracochłonna technologia VE5 pozwala na otrzymanie oryginalnego МАС10 XL ze stałą równomierną dystrybucją strumienia powietrza po całej czołowej powierzchni filtru i zmiękczająca dźwięk do najniższego poziomu hałasu. Świetna technologia, łącząca wysoką jakość konstrukcji i doskonałą obsługę, zrobiła МАС10 XL najbardziej znanym modelem filtru wentylacyjnego na świecie.

Wyróżniony przez Radę Europy, standardowy МАС10 XL z filtrem HEPA zapewnia efektywność 99,99% dla cząstek do 0,26 mikronów, a model z filtrem ULPA pracuje z efektywnością 99,9995% i zatrzymuje cząstki do 0,12 mikronów.

Jak pracuje МАС10 XL
МАС10 XL wsysa powietrze przez filtr wstępny za pomocą wbudowanego wentylatora do wewnątrz i kieruje je na ekran nawilżający. Następnie powietrze przechodzi przez filtr HEPA lub ULPA, który posiada płytkową strukturę. Dzięki temu powietrze przechodzi przez dużą powierzchnię filtrującą i po oczyszczeniu wychodzi z filtra.
+ powiększenie
+ powiększenie

Zalety

- Działa jak samodzielny system wentylacyjny, niewymagający podłączania przewodów powietrznych

- Niski poziom hałasu - 41 dBa
- Trwały cykl życiowy filtra - do 7 lat
- Materiał obudowy - bardzo wytrzymałe aluminium, zapewniające długotrwałą pracę filtra
- Opcja: obudowa - stal nierdzewna - model RX
- Moduł RX filtra pozwala na oczyszczanie pokoju różnej formy i rozmiarów
- Szybko i łatwo można przemieścić czysty pokój lub powiększyć jego wymiary
- Poziom sterylności może być szybko podniesiony poprzez dodanie modeli МАС10XL
- Koszty mogą zostać zmniejszone o 50% przy użyciu zbornych modułów czystych pokojów
- Możliwość montażu czystego pokoju i ustawienia filtrów na miejscu w ciągu dnia
Specyfikacja filtra wentylacyjnego HEPA MAC10 XL

1. Informacje ogólne
1.1. Niezależny filtr wentylacyjny HEPA ENVIRCO model MAC10 XL (ORIGINAL) posiada budowę modułową, która umożliwia montaż w standardowym przęśle sufitu.
1.2. Wymiary standardowe w mm: 585 х 585, 585 х 1185, 600 x 600, 600 x 1210.
1.3. Wysokość pełnego modelu (za wyjątkiem opcji dodatkowych) wynosi 330 mm.
1.4. Każdy model MAC10 XL jest testowany w fabrycznym laboratorium zgodnie z techniką bezpieczeństwa.
2. Normy
2.1. Model spełnia następujące normy:
Międzynarodowy (IEST 14644-1 1997 r.) - ISO Class 5Amerykański (209D 1988 r.) - Class "100"Amerykański (209e 1992 r.) - M 3.5.
2.1.2. I.E.S.T. zalecane reguły eksploatacji (Tryby czystego powietrza dla strumienia laminarnego).
2.2. Średnia mierzonej szybkości powietrza wynosi 45 m/s, przy zastosowaniu siatki szybkości (osiem wartości) o 152 mm niżej czołowej powierzchni filtra HEPA. Strumień powietrza jest określany w drodze przeliczenia szybkości powietrza na strumień powietrza, poprzez pomnożenie na powierzchnię powierzchni czołowej filtra.
2.3. Wszystkie mierzone wielkości są obarczone błędem w granicach 20% od mierzonej średniej.
2.4. Poziom hałasu wynosi w przybliżeniu 50 dBA na niskiej szybkości lub z opcjonalną kontrolą szybkości, znajdującą się 762 mm od powierzchni czołowej filtra, z wentylatorem, posiadającym średnią szybkość strumienia powietrza 0,45 m/s. Poziom hałasów zewnętrznych wynosi poniżej 35 dBA. Wskaźniki poziomów szumu są odczytane z czystego filtra bez zewnętrznego statycznego ciśnienia.
2.5. Poziom wibracji nie przekracza .09 MILS RMS przy szybkości strumienia powietrza 0.45 m/s.

3. Składniki podstawowe:
3.1. Konstrukcja
3.1.1. Pokrywa filtra - aluminium o grubości - 2,0 mm z 6,4 mm - 20 gwintowymi wstawkami w czterech kątach do wieszania. Śruby - opcja.
3.1.2. Obudowa filtra jest wykonana z aluminium o grubości - 1,6 mm (stal nierdzewna - opcja). - opcja).
3.1.3. Śmigła wentylatora i obudowa filtra posiadają dobrej jakości powierzchnię (pokryte powłoką ochronną (opcja, ze stali nierdzewnej) i są hermetycznie zamknięte.
3.1.4. Opatentowany system podziału powietrza VE5 jest zintegrowany do obudowy wentylatora.
3.1.5. Waga standardowego modelu 600 x 1200 wynosi mniej niż 30 kg, wyłączając dodatki opcjonalne.
3.2. Filtr wstępny
3.2.1. Model jest wyposażony w filtr wstępny, który można myć, oraz wstawkę ze spienionego poliuretanu (406 x 590 x 13).
3.3. Filtr HEPA
3.3.1. Główny filtr HEPA jest przetestowany na produkcji pod kątem usunięcia cząstek o wielkości 0,3 mikronów i więcej z efektywnością ponad 99.99%, a także pod względem wyeliminowania upływów.
3.3.2. Filtr jest wykonany z włókna szklanego, opakowany w obudowę aluminiową.
3.3.3. Siatka ochronna filtra jest pokryta proszkiem epoksydowym.
3.3.4. Filtry ULPA (efektywność 99.999% dla cząstek 0,12 mikronów) są również dostępne.
3.4. Wentylator / silnik
3.4.1. Wentylator/silnik posiada napęd bezpośredni, typ odśrodkowy z kierunkiem - zgodnie z ruchem, ze stale po przebiegu ruchu, z stale naoliwionymi, zapieczętowanymi łożyskami kulkowymi.
Cykl życiowy łożysk kulkowych - 80,000 godzin.
3.4.2. Typ silnika - przeznaczony do nieprzerwanej pracy, wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniami temperaturowymi, mający przełącznik na trzy szybkości.
3.4.3. Przepuszczana objętość powietrza 1105 m3/h przy zmianie ciśnienia na filtrze z 87 do 188 Pa, przy szybkości 0,45 m/s, przy rozkładzie na powierzchni 0,66 m2.
Filtry wentylacyjne z każdym dniem stają się coraz bardziej popularne i cieszą się coraz większym popytem, a wszystko dzięki temu, że posiadają wbudowany wentylator, zapewniają najbardziej efektywną ochronę przed kurzem, różnymi szkodliwymi organizmami i alergenami, sprawiając, że powietrze staje się nie tylko świeże, ale i czyste. Filtry wentylacyjne posiadają mnóstwo oczywistych przewag, dzięki którym popyt na nie rośnie z każdym dniem.
Filtr wentylacyjny z najlepszą kombinacją ceny i jakości można kupić korzystając z usług naszej firmy Envirco. Oferujemy wysokogatunkowe filtry wentylacyjne, które różnią się nienaganną solidnością i wysoką efektywnością, dzięki czemu nasi klienci mogą być pewni że zakupią rzeczywiście najwyższej jakości i skuteczności filtr wentylacyjny.
Filtr bakteriobójczy - to filtr hepa lub ulpa, montowany w filtrze wentylacyjnym jest obecnie uważany za jeden z najbardzSiej efektywnych filtrów. Filtry bakteriobójcze - to filtry mechaniczne, wykonane z bardzo drobnych włókien syntetycznych specjalnych materiałów, w których skład wchodzą różne substancje, mające zdolność zatrzymywania mikroorganizmów. Najczęściej filtry bakteriobójcze są wykorzystywane wspólnie z innymi filtrami po to, aby osiągnąć wyższą skuteczność oczyszczania powietrza.
Nasza firma Envirco.oferuje duży asortyment wysokogatunkowych filtrów. Zajmujemy się produkcją i realizacją solidnych i efektywnych filtrów, wyróżniających się wysokim poziomem jakości i efektywności. Duży wybór filtrów hepa i ulpa pozwoli każdemu na wybór idealnego modelu, odpowiadającego potrzebom i oczekiwaniom. Filtr dla boksu laminarnego jest również do nabycia w naszej firmie z najlepszą relacją ceny i jakości.
Oferta filtrów do oczyszczania powietrza jest obecnie bardzo szeroka i dokonanie wyboru najbardziej odpowiedniego modelu jest czasami dosyć trudne. Klienci zwracający się do Envirco uzyskują wsparcie naszych wykwalifikowani konsultantów, którzy służą radą przy doborze optymalnych filtrów do oczyszczania powietrza.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego